Účinné no lacnejšie


Počuli ste už o takzvaných generikách? Ide o lieky, ktoré majú tú istú účinnú látku, ako tie pôvodné. To asi treba trošku vysvetliť. Ak niekto chce na trh uviesť nový liek, musí najprv zainvestovať do zdĺhavého a náročného výskumu a následne vývoja. Z tohto dôvodu musí byť jeho cena vyššia. Každý predsa potrebuje zarobiť. Takéto lieky majú istú dobu takzvanú patentovú ochranu. Avšak potom ako uplynú, môžu prísť na rad spomínané generiká. Je v nich použitá tá istá látka, ktorá zodpovedá za konkrétne účinky daného lieku. Ich cena ale môže byť omnoho nižšia, pretože výrobca už nemusel platiť za testovanie a celý vývoj.

léky
 
Niektorí ľudia takýmto liekom príliš neveria, majú totiž pocit, že ide o náhradu tých pôvodných. Obavy však nie sú na mieste. Aj tieto https://www.prace.cz/poradna/pravni-radce/detail/article/jak-je-to-se-smlouvami-na-dobu-urcitou-1/ lieky prechádzajú testovaním, čo sa ich bezpečnosti týka. Môžu sa ale nájsť ľudia, ktorým nemusia vyhovovať. Stač, aby sa v nich nachádzala len jediná odlišná látka, ktorá konkrétne vám neurobí dobre. to ale hovoríme o naozaj výnimočných prípadoch.

tabelty
 
https://www.lacnegenerika.to/ nájdete aj vo svete liekov určených na liečbu problémov v intímnom živote. Prečo spomíname práve ich? Pretože nepatria k tým najlacnejším. Tak napríklad za takú viagru, ktorá patrí k tým najpopulárnejším v tomto svete, zaplatíte minimálne pätnásť až šestnásť eur. Avšak pozor. Nehovoríme o celom balení, alebo aspoň jednej tabličke, ale o jednej jedinej tabletke. Prešla vás chuť? Ani sa vám nečudujeme. Kamagra Gold pritom obsahuje rovnaké účinné látky, teda tieto tabletky majú rovnaký účinok ako originál. Rozdiel je však v tom, že za balenie, v ktorom nájdete až štyri tablety, zaplatíte niečo okolo desiatich eur. Podobným liekom je aj Sildaforce. Desať tabliet kúpite už od  dvadsiatich deviatich eur. Čo v prepočte to vychádza necelé tri eurá za jednu tabletku.