Diskont akým je Tesco, má už nové meno

Sieť Tesco
Na britskom trhu akým je sieť Tesco má byť tento nový reťazec konkurenciou k nemeckým predajniam ako sú napríklad Lidl a Aldo, ktorý bude lákať zákazníkov na nízke ceny. Nemecké reťazce konkurujú viac ako 13 percent trhu s potravinami. No pred štyrmi rokmi to bolo 9 percent. Očakávanie je také, že Jack´s bude zahŕňať 100 obchodov vrátane približne šesťdesiatich malých supermarketov „Metro“, ktoré dnes prežívajú.

obchod

Tesco chce byť najlepším
Typickými znakmi, ktorý si osvojili predajne s názvom Jack’s sú:

  • Zúžený výber tovaru,
  • Nízke ceny,
  • Dominancia privátnych značiek.

Tesco v nich zdôrazňuje britský pôvod veľkého množstva tovaru, z domácich zdrojov má pochádzať až osemdesiat percent potravín. Diskont, ktorý si dal meno Jack’s patrí do sieti Tesco avšak v tomto diskonte nebudú platiť vernostné kluby ako je Clubcard.

košíky

Čím je Tesco atraktívnejšie?
Obchodná sieť Tesco prináša široký výber sortimentu za primerané a väčšinou nízke ceny. Predajne sú veľké a priehľadné. Ponúkajú široký výber tovaru či už sa jedná o potraviny alebo kuchynské potreby, textil, záhradné pomôcky a iné,.. V Tescu je možnosť samoobslužných kasách, kde si tovar sami nablokujete a zaplatíte, ak máte málo produktov, ktoré ste si nakúpili. Výhoda spočíva v tom, že si nemusíte počkať na to kým obslúžia pred vami ľudí, ktorí nakupovali viac oveľa viac než vy.

Aký cieľ má Tesco
Cieľom rozšírenia prevádzok akým je Tesco má pomerné zadosťučinenie a tým je zvýšenie si popularity. Keď sa na trh dostane do prevádzky nový diskont u ľudí to vzbudí zvedavosť, ktorá sa šíri rýchlosťou svetla. Ďalším takým faktorom sú nízke ceny, ktoré ľuďom otvoria oči a prilákajú ich.

Nakupujete v sieti Tesco?
Väčšina ľudí nakupuje v sieti Lidl/Kaufland, pretože ich tam lákajú reklamami, ktoré sú veľmi zdanlivé na klamstvo.. Stalo sa Vám, že reklamovali niečo čo ste si chceli kúpiť, ale keď ste došli do predajne už to tam nemali? Myslím si, že áno.. Tesco tieto problémy skutočne nemá! Veď si to skúste porovnať a uvidíte sami.

Diskont akým je Tesco, má už nové meno
4 (80%)3